İş

11. Nesil Intel Core işlemcilerle yenilenen Casper Nirvana X400 satışta

Casper, 11. Nesil Intel Core işlemcilerle yenilediği Nirvana X400’ün metalik gri rengiyle satışa çıktığını duyurdu.

Casper’dan yapılan açıklamaya göre Casper Nirvana X400, Intel Core i5 ve Intel Core i7 işlemcilerle sunuluyor. Günlük kullanımda ve iş hayatında verimli ve hızlı kullanım sunan Casper Nirvana X400, diğer harici ekran kartlarına göre daha yeterli GPU performansı sunan Intel Iris Xe dahili ekran kartları ile yüksek görüntü kalitesi sunuyor.

Casper Nirvana X400, yalnızca 1,29 kg’lık hafifliğiyle yüzde 100 hareket kabiliyeti sunmak üzere tasarlandı. Evden veya iş yerinden çalışan tüm kullanıcılar, Nirvana X400’ü istedikleri yere kolayca götürebilirken, 19,4 mm inceliği ve 180 derece dönebilen ekranı ile her ortamda maksimum mobilite ve üretkenliği deneyimleme fırsatı buluyor.

Premium metal tasarımı ve çağdaş çizgileriyle benzerlerinden ayrılan Casper Nirvana X400, metal yüzeyi sayesinde kullanıcısına kendisini özel hissettiriyor. .

Evden veya iş yerinden çalışan tüm kullanıcılar, Nirvana X400’ü istedikleri yere kolayca götürebilirken, 19,4 mm inceliği ve 180 derece dönebilen ekranı ile her ortamda maksimum mobilite ve üretkenliği deneyimleme fırsatı buluyor. Premium metal tasarımı ve çağdaş çizgileri ile benzerlerinden ayrılan Casper Nirvana X400, metal yüzeyi sayesinde dayanıklılığı ve ısıyı engelleyen yapısı ile orta ve uzun vadede taşınabilir yaşamın en sağlam modülü olurken, kullanıcısına kendisini özel hissettiriyor. .

14″ FHD çözünürlüğü, 250 NIT parlaklık ekranı ve IPS panel teknolojisi ile Casper Nirvana X400, yoğun iş veya kişisel kullanımda verimli bir ekran deneyimi sağlayacak şekilde geliştirildi.

Casper, yenilenen Nirvana X400 ile 10 saate varan pil ömrü sunarak uzun bir kullanım deneyimi sunuyor. Nirvana X400’de 1’er adet Type-C, USB 3.2, USB 2.0, HDMI ve Ethernet portları ile kolay erişim ve hızlı veri aktarımı bir arada sunuluyor. Maksimum mobilite ve yüksek performansın güçlü donanımla buluştuğu Nirvana X400, en güncel depolama desteklerinden biri olan M2 NVMe desteği ile daha hızlı veri depolama imkanı sunarken, çift çift slot ile 64 GB’a kadar genişletilebilir RAM sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu